Social Icons

.

wtorek, 29 kwietnia 2014

"Amazing Spider-Man 2"

Jeżeli oczekujecie rzetelnej i w pełni obiektywnej oceny tego filmu to źle trafiliście. Jak wspomniałam podczas ostatniej recenzji jestem totalnie zakochana w superbohaterach, a moim absolutnie ulubionym herosem jest właśnie człowiek pająk.
Zacząć należy od tego, że już jako dziecko oglądałam kreskówkę, wszystkie 3 części filmu Sama Raimiego znam niemal na pamięć. Kiedy dowiedziałam się, że ma powstać spin-off nie rozumiałam po co to robić? Czy można stworzyć coś lepszego? Zbojkotowałam nową wersję filmu, aż do niedawna (bo chyba pod koniec zeszłego roku) postanowiłam dać mu szansę.... i przepadłam.

Uważam, że nowe wydanie jest o niebo lepsze od poprzedniego, jest wręcz doskonałe! Peter nie jest takim popychadłem, jeździ na desce ale nadal jest wielbicielem nauki. Niesamowity Spider-Man 2 jest zabawny, wzruszający, a sceny akcji wbijają w fotel. Muzyka dobrana perfekcyjnie. Mój absolutny zachwyt może potwierdzić fakt, że byłam w kinie już dwa razy i poważnie zastanawiam się nad trzecim. Nie odniosę się do tego, która wersja bardziej jest zbliżona do oryginału, komiks dopiero teraz wpadł w moje ręce (nie wiem jak to się stało, że do tej pory go nie czytałam ale lepiej późno niż wcale).Wiem, że nie wszyscy podzielają mój niemal fanatyczny zachwyt, ale uprzedzałam, że to będzie hymn pochwalny :) Nie zdziwi was pewnie, że zachęcam do obejrzenia jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście.

Powiedzcie mi koniecznie czy oglądaliście człowieka pająka i dlaczego wam się podobał? ;) 


A.Zdjęcie pochodzi ze strony www.filmweb.pl 2 komentarze:

  1. Zgadzam się w pełni! Film jest doskonały, choć też jestem fanką tych starych Raimiego

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak mnie u Ciebie dawno nie było, dzisiaj nadrabiam ;) i zapraszam również do mnie w wolnej chwili ;P

    OdpowiedzUsuń